03-5045381

מדריכים שימושיים

רכישת דירה מיד שניה

כשאנו רוצים לקנות דירה נידמה לנו שהנה בקרוב המחירים עומדים לעלות וכדאי להיזדרז… וכשאנו רוצים למכור דירה אנו בהרגשה  שאוטוטו יקרה משהו והמחירים ירדו… קראו במדריך זה על  נקודות חשובות שיש לתת עליהן את הדעת בבחינת "סוף מעשה במחשבה תחילה".

לקריאת מדריך רכישת דירה "מיד שניה"

כתיבת צוואה

אנו קוראים לעיתים בעיתון שדווקא אנשים עשירים הותירו במותם צוואה לא ברורה או כלל לא ערכו צוואה  (כמו שאול אייזנברג וכו') . מצב זה גורם לסיכסוכים בין היורשים ומאלץ אותם לפנות לבתי המשפט ,ולנהל שנים משפטים ארוכים  בעלויות כספיות לא קטנות ואשר תוצאתם סיכסוכים שנאות ופירוק המשפחה. לאזרח מן הישוב אמנם  אין לרב נכסים רבים כ"כ כמו לשאול אייזנברג אך חשוב שאת "העוגה" שיותיר ראוי שתתחלק נכון בין יורשיו , כל מקרה ומשפחה לפי נסיביתיו. ועל כך תוכלו לקרוא  מדריך ובפוסט שלנו

לקריאת מדריך כתיבת צוואה

מדריך עסקת קומבינציה / עסקת אחוזים

כשיש לנו  בית על אדמה  עם הרבה זכויות בניה לא ממומשות או מגרש שניתן להקים עליו בית דירות לתפארת אנו צריכים לשקול  כיצד לממש את הזכויות בדרך האופטימלית ביותר בנסיבות האישיות שלנו. האם למכור את הכל במזומן, או אולי לא למכור בכלל אלא להזמין הזמנת בניה ולבצע השקעה כספית גדולה לשם כך. עסקת הקומבנציה היא דרך הביניים  גם למכור חלק מהזכויות וגם להישאר עם חלק שעליו יבנו עבורינו דירות (או אולי חנויות וכו') .  עוד על עסקת הקומבינציה תוכלו לקרוא במדריך שלנו בנושא זה.

לקריאת מדריך עסקת קומבינציה / עסקת אחוזים

הכירו את הצוות